Series
Ratings
205
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Four SeasonsRated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 4.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 2.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0