Titles you rated
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Hard EightRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Alice Doesn't Live Here AnymoreRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WHO'S THAT KNOCKING AT MY DOORRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0