Series
Ratings
27
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5- Jocular FellowRated ★ 4.5
Cells at Work!!Rated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Heaven's Design TeamRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 2Rated ★ 3.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0