Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The MechanicRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0