Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5