Titles you rated
BrainRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 4.5
New GirlRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0