Movies
Ratings
61
Suicide SquadRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0