Series
Ratings
41- Men on a MissionRated ★ 4.0
Miss in KissRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5