Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0