Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0