Movies
Ratings
141
TenetRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Love+SlingRated ★ 1.0
Tomb RaiderRated ★ 2.0