Movies
Ratings
138
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Stanford Prison ExperimentRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 3.5
FlightRated ★ 3.0