Titles you rated
The Running ManRated ★ 2.5
Black Phone 2Rated ★ 2.5- The First RideRated ★ 1.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.0
HomecamRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 1.5
The Devil All the TimeRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.0