Titles you rated
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
BITCH X RICHRated ★ 3.0
My Perfect StrangerRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Café MinamdangRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5