Series
Ratings
101
SupernaturalRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.5