Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
NebraskaRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Sick of MyselfRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 2.5
FinchRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 3.5