Titles you rated
The VanishedRated ★ 2.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 2.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 2.0