Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
Marvel's The DefendersRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Dramaworld Season 1Rated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
VRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0