Movies
Ratings
297
Ghost Cat AnzuRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 4.5
Harold and the Purple CrayonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5