Titles you rated
SirensRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Shrinking Season 2Rated ★ 4.5
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5