Movies
Ratings
132
Little NicholasRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0