Movies
Ratings
377
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Goodnight MommyRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
From the Land of the MoonRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0