Movies
Ratings
144
SplitRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Love ExposureRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.5