Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0