Titles you rated
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Cat StreetRated ★ 2.5- 아이 에스 ~남자도 여자도 아닌 성~Rated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Swallow the SunRated ★ 3.5- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
- Stand By MeRated ★ 3.0
- The PeakRated ★ 4.5
Hearts of DestinyRated ★ 3.0
Love & LawRated ★ 4.0
The MusicalRated ★ 2.0- Typically WomenRated ★ 3.5