Titles you rated
SilmidoRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0