Movies
Ratings
143
Loving VincentRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0