Titles you rated
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.0
Big DealRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Marui VideoRated ★ 2.0
Waiting For RainRated ★ 1.0
HoneySweetRated ★ 1.0
Handsome GuysRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0