Titles you rated
Head Over HeelsRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.0
Move to HeavenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5