Titles you rated
Happy EndRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
My Lovely AngelRated ★ 3.0
ColoniaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.0