Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
The King's AffectionRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0