Movies
Ratings
676
The Truth BeneathRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5