Movies
Ratings
247
F1: The MovieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5