Movies
Ratings
108
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Battle of the SexesRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5