Series
Ratings
38
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5