Series
Ratings
62- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- The PeakRated ★ 5.0
- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0