Movies
Ratings
383
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
King KongRated ★ 1.5
LeonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5