Movies
Ratings
41
The HandmaidenRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5- The Last RideRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.5