Movies
Ratings
659
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0