Series
Ratings
80
SherlockRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0