Movies
Ratings
286
KingmakerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 1.5
Because I Hate KoreaRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
ChicagoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 4.0