Titles you rated
Inspector KooRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0