Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Dark SkiesRated ★ 5.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
King ArthurRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 2.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.0