Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Kinds of KindnessRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Chicken FightersRated ★ 2.0- Her Secret DayRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Summer of 85Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
CloseRated ★ 4.0