Series
Ratings
94
FiascoRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Seven Lives of LeaRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
MythomaniacRated ★ 3.5
Mythomaniac Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
RabidRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5