Movies
Ratings
264
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.5