Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 1.5
AtonementRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.5
Baby DriverRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 1.5
GravityRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
CloserRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.0
RedRated ★ 2.0