Series
Ratings
33
New HeartRated ★ 0.5
Couple or TroubleRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0