Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
PrimeRated ★ 4.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Adrift in TokyoRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Secret in Their EyesRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.5
The King Is DancingRated ★ 3.0
Savage GraceRated ★ 3.5