Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5